Співпраця з Управлінням Держпраці в Житомирській області

DSCN328623 січня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась робоча зустріч керівника ГУ ДПСС Олександа Шпити  з представниками Головного управління Держпраці в Житомирській області – начальника Управління Сергія Сечіна та заступника начальника Світлани Возної . В ході зустрічі  було обговорено ряд питань щодо поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці між Управліннями щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобіганню «тіньової» зайнятості та виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушень у сфері трудових відносин. На завершення заходу  керівниками  Управлінь було  підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

Зокрема, у зазначеному документі було досягнуто домовленостей щодо :

– здійснення обміну інформацією про порушення роботодавцями вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення;

– спільного проведення інформаційно-роз’яснювальноїх роботи щодо застосування законодавчих норм та положень;

–  залучення спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у роботі комісій, робочих груп , проведення комплексних заходів державного наглядуDSCN3323

ТЕМА ДНЯ

  • Організація циклу лекцій, присвячених підвищенню обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
  • Укладення договору з ДП “Держінформресурс” щодо підключення Головного управління до системи електронної взаємодії органів державної виконавчої влади.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031