Стартували курси підвищення кваліфікації для спеціалістів державних лікарень ветеринарної медицини

21 жовтня на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету стартували курси підвищення кваліфікації для спеціалістів районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини Житомирщини.

Від імені Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області слухачів привітав перший заступник начальника Ігор Волківський. У своїй промові він висловив сподівання на плідну співпрацю між науково-педагогічним колективом та працівниками лікарень, котрі щоденно забезпечують практичну частину реалізації державної політики у сфері ветеринарної медицини.

До навчальної програми курсів залучені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники університету.

Навчальна програма спрямована на здобуття інноваційних методів та нових підходів організації роботи щодо вдосконалення надання ветеринарних послуг як сільськогосподарським підприємствам, так і господарствам приватного сектору.

По завершенню навчального курсу слухачі отримають Свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930