Триває обговорення питань нелегальної торгівлі нафтопродуктами

13 грудня в приміщеннні Житомирської облдержадміністрації відбулась чергова нарада  з питання ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами у Житомирській області,  яку провів голова ОДА Віталій Бунечко. До участі у нараді долучився представник Держпродспоживслужби – перший заступник начальника Головного управління – Ігор Волківський. Як і попереднього разу на нараді обговорювалися питання  щодо  виявлення порушень вимог законодавства у сфері обігу нафтопродуктів та вжиття заходів оперативного реагування на виявлені порушення.

 Обговорювались  питання створення мапи, де будуть нанесені незаконні точки торгівлі нафтопродуктами ,враховуючи  спільні напрацювання  ГУ ДПСС у Житомирській області, управління ДСНС, Національної поліції та Державної фіскальної служби у Житомирській області.

До наступного засідання всі учасники мають підготувати пропозиції щодо боротьби з нелегальними АЗС. Зокрема,  було запропоновано до участі у наступному засіданні запросити науковців  Житомирського національного агроекологічного університету, щоб розглянути та обговорити їх бачення порушеної проблематики .

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031