У Черняхівському районі на обговоренні реалізація Регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування»

      28.01.2020 року на засіданні колегії Черняхівської районної державної адміністрації за участі представників Черняхівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області  розглядалось питання щодо організації належного харчування дітей в закладах освіти Черняхівського району. До обговорення зазначеного питання долучились представники відділу освіти  Черняхівської РДА , голови селищних та сільських рад. У ході колегії розглядались   основні принципи реалізації та адаптації  до місцевих умов Регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».  

 Наступного дня керівництвом та спеціалістами Черняхівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області організовано зустріч з   представниками Олієвської об’єднаної територіальної громади, де  обговорювались питання  запровадження  місцевої цільової програми «Дітям Оліївської ОТГ – безпечне та якісне харчування».

          Спеціалісти Держпродспоживслужби довели  вимоги чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, надали роз’яснення стосовно дотримання вимог санітарного законодавства під час організації харчування в дитячих колективах, створення належних умов для харчування та безпечного перебування дітей у навчально-виховних закладах Олієвської ОТГ.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829