У Чуднівському районі обговорили заходи з недопущення високопатогенного грипу птиці

Враховуючи досить напружену епізоотичну ситуацію з високо патогенного грипу птиці, що склалася на сьогодні у країні, – спеціалісти районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби здійснють ряд профілактичних заходів з метою попередження занесення збудника захворювання на територію області. Наразі на Житомирщині  проводяться навчальні семінари, організовуються круглі столи з залученням представників птахогосподарств, представників органів місцевого самоврядування та  громадськості.

Так, спеціалістами Чуднівського районного управління  ГУ ДПСС в Житомирській області спільно з фахівцями Чуднівської районної державної лікарні ветеринарної медицини було проведено семінар-нараду на тему: «Епізоотична ситуація в Україні: загроза високопатогенного грипу птиці». До участі у заході долучилося керівництво Чуднівської РДА та представники ТОВ «Бердичівська птахофабрика» (с. Короченки). У ході проведення заходу учасниками семінару обговорено та скоординовано  механізм взаємодії та перелік першочергових заходів у випадку підозри на захворювання птиці на високопатогенний грип.Зокрема, лікар-бактеріолог Бердичівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби Бегла Н.С. наочно продемонструвала учасникам семінару порядок здійснення розтину трупа курки та процедуру відбору пат. матеріалу у випадку підозри на грип птиці.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829