У Коростені обговорили питання якісного харчування дітей

Керівництво Коростенської районної державної адміністрації, районної ради, освітяни, представники Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та профільні спеціалісти соціальної сфери провели спільну нараду з питань організації якісного харчування дітей на території Коростенського району.

Учасники заходу обговорили питання щодо усунення недоліків, виявлених в результаті перевірки, проведеної Міністерством соціальної політики України відповідно до Програми внутрішнього аудиту ефективності планування та виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за напрямом забезпечення видатків на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 2019 рік та завершений звітний період 2019 року.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками закладів освіти було напрацьовано механізми вирішення нагальних проблемних питань та визначено особливості організації харчування дітей у поточному році.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Коростенського району були надані відповідні доручення та рекомендації.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930