У місті проведено семінар-наради щодо безпечності харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти

У рамках виконання Доручення Прем’єр-міністра України  О.Гончарука за результатами селекторної наради з питань безпечності  харчування дітей  у закладах дошкільної та загальної середньої освіти від 7-8 листопада на базі 25 ліцею м.Житомира було проведено тематичні кущові семінари. Захід орієнтований на керівників закладів дошкільної освіти, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, які відповідають за харчування учнів та фізичних осіб-підприємців, які організовують харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста. Семінар організовано та проведено   фахівцями Житомирського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області в складі начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шарапи Г.Д., головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вовк В.А., начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Трохимчука С.С., сумісно з представниками департаменту освіти Житомирської міської ради – директором Арендарчуком В.В., головними спеціалістами Манько В.А., Тонковид Л.Л.

У ході проведення семінар-наради  на розгляд та обговорення присутніх виносились наступні питання :

  • дотримання вимог санітарного законодавства  при організації харчування дітей та учнів;
  •  недопущення випадків виникнення, розповсюдження гострих інфекційних хвороб та харчових отруєнь.
  •  створення належних умов для організації безпечного та якісного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти м.Житомира.
  • дотримання вимог щодо безпечності харчових продуктів, сировини, впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

 Наразі триває робота по оформленню паспортів харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031