У Хорошеві обговорили питання безпечного використання засобів захисту рослин

4 лютого 2020 року в Хорошівському районі у приміщенні райдержадміністрації  проведено семінар-нараду з питань захисту бджіл від отруєнь та загибелі під час використання пестицидів в сільському господарстві.  Захід організовано спеціалістами Хорошівського районного управління  Держпродспоживслужби за участі  спеціаліста управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, голови Хорошівської районної ради, представників Хорошівської РДА, керівників  сільськогосподарських підприємств та власників пасік Хорошівського району. У ході семінару до уваги присутніх доведено вимоги щодо захисту бджіл від отруєнь пестицидами. Керівникам та представникам сільськогосподарських підприємств наголошено про своєчасне інформування населення, власників пасік, територіального органу Держпродспоживслужби про застосування пестицидів. Власників пасік та населення проінформовано про обов’язкову реєстрацію пасік як операторів ринку та отримання на них ветеринарно-санітарних паспортів.

Під час заходу було розповсюджено інформаційні листівки (пам’ятки) про захист бджіл від отруєнь та загибелі під час використання пестицидів.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829