Участь у науковій міжнародній конференції «Сучасні епідеміологічні виклики в концепції «Єдине здоров’я»

img_7109.800x600 (1)11-15 червня 2018 року  на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського за сприяння Інституту ветеринарної медицини НААН разом з Державним науково-дослідницьким інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи за підтримки Національної академії аграрних наук України та Національної академії медичних наук України відбулася наукова міжнародна конференція «Сучасні епідеміологічні виклики в концепції «Єдине здоров’я».

В даному заході від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяли участь головний спеціаліст управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Валентина Свідерська та головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ірина Соколова.

Конференція об’єднала практикуючих фахівців, наукових співробітників і викладачів освітніх установ в області ветеринарної та гуманної медицини.

В ході конференції були заслухані актуальні питання щодо епізоотологічних та епідеміологічних проблем, існуючих в Україні та сусідніх країнах за участі керівників європейських референтних лабораторій та представників DTRA.

Основними напрямками роботи конференції були:

–         Лептоспіроз: моніторинг, діагностика та профілактика;

–         Епідеміологія, профілактика та контроль сказу;

–         Антимікробна резистентність: глобальна проблема та план дій;

–         Моніторинг і сучасні проблеми мікотоксикології;

–         Африканська чума свиней: епізоотологія, діагностика, контроль і шляхи вирішення;

–         Особливо-небезпечні хвороби: сучасні виклики та перспективи подолання;

–         Актуальні питання ветеринарної та медичної паразитології.img_7079.800x600

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829