Участь у практичному семінарі «Ветеринарна репродуктологія. Проблеми та шляхи вирішення»

DSCN014719 квітня 2018 року на базі кафедри акушерства і хірургії факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету та ТОВ «Українська генетична компанія» за підтримки державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» і за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відбувся практичний семінар «Ветеринарна репродуктологія. Проблеми та шляхи вирішення»

DSCN0154

У зазначеному зааході від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяли участь заступник начальника Ігор Волківський та в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Микола Міщенко.

Під час семінару було розглянуто низку питань щодо стану та перспектив відтворення тварин на сучасному етапі розвитку галузі тваринництва, ролі ветеринарної науки у підвищенні репродуктивної функції тварин та актуальних проблем підготовки фахівців з питань репродуктології. Крім того, сформовано певні пропозиції відносно підготовки навчальних програм з дисципліни, створено робочу групу. Також учасники семінару відвідали лідера українського ринку племінних ресурсів – ТОВ «Українська генетична компанія» (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка,), де ознайомились із найновітнішими технологіями і технічним забезпеченням для оцінювання якісних та кількісних показників сім’я бугаїв-плідників, його фасування, маркування, кріоконсервування, зберігання.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian