На базі ДП «Житомирстандартметрологія» в грудні 2017 року відбувся семінар для виробників промислової продукції

           Тема семінару «Державний контроль (нагляд) та державне регулювання безпечності нехарчової продукції».

        n14_12_2017_5b  Порядок здійснення державного контролю, сфера поширення та особливості проведення державного ринкового нагляду ґрунтовно висвітлила у своєму виступі начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Жанна Юріївна Ковальчук, яка була запрошена до участі в роботі семінару. Було доведено слухачам семінару законодавчі акти, прийняті з урахуванням європейської практики господарювання, які кардинально змінили правила гри у сфері здійснення державного нагляду (контролю). Під час виступу відбувалося жваве обговорення заявлених тем, оскільки в учасників (виробників) виникало безліч запитань, що стосувалися порядку проведення перевірок характеристик  продукції.

Задля того, щоб виробникам уникнути зайвих проблем та бути готовими до перевірок органами державного нагляду і контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, у ході роботи семінару  Жанна  Ковальчук зупинилася на основних вимогах передбачених Законами України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції». Також, було детально розглянуто питання документів, які підлягають перевірці у виробників та порядок складання декларацій. Крім того, було обговорено блок питань стосовно вимог  технічних регламентів та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

        Всього в семінарі взяли участь 35 спеціалістів 28 промислових підприємств та організацій міста Житомира та області, що є свідченням неабиякої зацікавленості тематикою цього заходу. На завершення виступу в семінарі учасники подякували та висловили загальну думку про доцільність проведення подібних навчальних заходів і в майбутньому.n14_12_2017_3b

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930