На базі ДП «Житомирстандартметрологія» в грудні 2017 року відбувся семінар для виробників промислової продукції

           Тема семінару «Державний контроль (нагляд) та державне регулювання безпечності нехарчової продукції».

        n14_12_2017_5b  Порядок здійснення державного контролю, сфера поширення та особливості проведення державного ринкового нагляду ґрунтовно висвітлила у своєму виступі начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Жанна Юріївна Ковальчук, яка була запрошена до участі в роботі семінару. Було доведено слухачам семінару законодавчі акти, прийняті з урахуванням європейської практики господарювання, які кардинально змінили правила гри у сфері здійснення державного нагляду (контролю). Під час виступу відбувалося жваве обговорення заявлених тем, оскільки в учасників (виробників) виникало безліч запитань, що стосувалися порядку проведення перевірок характеристик  продукції.

Задля того, щоб виробникам уникнути зайвих проблем та бути готовими до перевірок органами державного нагляду і контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, у ході роботи семінару  Жанна  Ковальчук зупинилася на основних вимогах передбачених Законами України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», «Про загальну безпечність нехарчової продукції». Також, було детально розглянуто питання документів, які підлягають перевірці у виробників та порядок складання декларацій. Крім того, було обговорено блок питань стосовно вимог  технічних регламентів та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

        Всього в семінарі взяли участь 35 спеціалістів 28 промислових підприємств та організацій міста Житомира та області, що є свідченням неабиякої зацікавленості тематикою цього заходу. На завершення виступу в семінарі учасники подякували та висловили загальну думку про доцільність проведення подібних навчальних заходів і в майбутньому.n14_12_2017_3b

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031