Участь у семнар-нараді з обговорення актуальних питань у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

13 вересня  у Держпродспоживслужбі України (м.Київ)  відбулась семінар-нарада на тему : «Стан організації та здійснення державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини». Від Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області участь у заході взяв в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Міщенко М.Д.

На обговорення винесені питання виконання протиепізоотичних заходів, зокрема, було проведено детальний аналіз виконання заходів з профілактики та ліквідації АЧС, сказу.

 Окрему увагу приділено питанню проведення санітарно-епідеміологічних розслідувань, спрямованих на виявлення причин та умов, що призводять до виникнення і поширення інфекційних хвороб та проведення лабораторних досліджень харчових продуктів з метою забезпечення ефективного виконання заходів державного контролю.

Крім того, було розглянуто аспекти нормативно-правового забезпечення державного контролю за дотриманням суб’єктами  господарювання ветеринарно-санітарних заходів  та під час здійснення державного нагляду при імпорті, транзиті та експорті харчових продуктів.

ТЕМА ДНЯ

  • Участь у черговому засіданні обласної
    комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
  • Участь у засіданні комісії при облдержадміністрації з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930