Участь у тематичній зустрічі «Питання, які виникають при утриманні закладів дошкільної освіти»

IMG_409610 квітня в центрі  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних  підприємств , установ та організацій Житомирської обласної ради  відбулась тематична зустріч «Питання, які виникають при утриманні закладів дошкільної освіти». До участі у заході з метою надання необхідних роз’яснень  долучилась головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області – Людмила Гайдукевич. У якості слухацької аудиторії  до участі у тематичній зустрічі запрошені спеціалісти управлінь та відділів освіти, відповідальних за дошкільну освіту сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

На обговорення виносилось питання профілактики виникнення та розповсюдження кишкових інфекцій та харчових отруєнь в навчально-виховних закладах області. Як зазначила у своїй доповіді Людмила Гайдукевич основні засади профілактики базуються на наступних блоках :

  • Достатня матеріально-технічна база закладів;
  • Дотримання вимог діючого санітарного законодавства щодо  санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів у приміщеннях та на території закладів;
  • Здійснення прийомки,зберігання, холодної та гарячої кулінарної обробки харчових продуктів та продовольчої сировини і реалізації готових страв дітям відповідно  до вимог санітарних правил;
  • проходження  персоналом навчально-виховних закладів обов’язкових медичних оглядів.

Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, присутні мали змогу поставити питання та отримати вичерпну інформацію у відповідь.

 

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031