Участь у відеоконференції Мінагрополітики України з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та актуальних питань державної підтримки 2019 року

16 жовтня 2019 року перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігор Волківський разом зі спеціалістами управління фітосанітарної безпеки та сектору реєстрації сільськогосподарської техніки взяли участь у відеоконференції Мінагрополітики України, що проводилась під головуванням заступника Департаменту аграрної політики та сільського господарства Олени Альшанової.

На засіданні профільні спеціалісти Мінагрополітики, начальник Українського метеорологічного центру та представники наукової спільноти обговорювали проведення комплексу осінньо-польових робіт та актуальних питань державної підтримки 2019 року.

Учасники відеоконференції заслухали інформацію про вплив погодних умов на проведення комплексу осінньо-польових робіт та прогноз  гідрометеорологічної ситуації в Україні, а також значення наукового супроводу під час їх проведення.

Значну частину заходу було присвячено обговоренню стану реалізації бюджетних програм у сфері підтримки та розвитку галузей сільського господарства.

Підбиваючи підсумки відеоконференції, заступник Департаменту аграрної політики та сільського господарства Мінагрополітики Олена Альшанова висловила сподівання на успішне завершення комплексу осінньо-польових робіт в Україні.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930