Участь у засіданні комісії ТЕБ та НС

 21 листопада у прес-центрі Житомирської ОДА відбулось чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови ОДА Володимира Федоренко. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у роботі комісії долучилась начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – Світлана Кончаківська.

На комісії обговорили  стан забезпечення працівників хімічно небезпечних об’єктів, населення та працівників підприємств, які потрапляють в прогнозовану зону хімічного забруднення, або розташовані у такій зоні, засобами індивідуального захисту. Так, минулого року в області налічувалось 20 таких об’єктів, цього річ –  вже 17. У ході засідання було наголошено на необхідності забезпечення засобами індивідуального захисту працівників таких підприємств. На територіях ОТГ та районів, де розміщені подібні об’єкти мають постійно проводитись роз’яснювальні роботи щодо заміни хімічних небезпечних речовин на безпечні.

Крім цього, розглядалось питання дотримання вимог чинного законодавства при зберіганні та утилізації непридатних до використання пестицидів.

ТЕМА ДНЯ

  • Коригування та узгодження з департаментами ОДА проекту обласної програми “Дітям Житомирщини-безпечне та якісне харчування “
    Засідання комісії з розгляду адміністративних справ.
    Аналіз постачальників харчових продуктів та їх реєстрації.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031