Участь у засіданні комісії ТЕБ та НС

 21 листопада у прес-центрі Житомирської ОДА відбулось чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови ОДА Володимира Федоренко. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у роботі комісії долучилась начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – Світлана Кончаківська.

На комісії обговорили  стан забезпечення працівників хімічно небезпечних об’єктів, населення та працівників підприємств, які потрапляють в прогнозовану зону хімічного забруднення, або розташовані у такій зоні, засобами індивідуального захисту. Так, минулого року в області налічувалось 20 таких об’єктів, цього річ –  вже 17. У ході засідання було наголошено на необхідності забезпечення засобами індивідуального захисту працівників таких підприємств. На територіях ОТГ та районів, де розміщені подібні об’єкти мають постійно проводитись роз’яснювальні роботи щодо заміни хімічних небезпечних речовин на безпечні.

Крім цього, розглядалось питання дотримання вимог чинного законодавства при зберіганні та утилізації непридатних до використання пестицидів.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829