Участь у засіданні обласного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії

Gaydukevich5 червня головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Людмила Гайдукевич взяла участь у засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. На засіданні розглядалися питання щодо готовності оздоровчих закладів до роботи.

В ході засідання основну увагу було зосереджено на питанні фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей. Цього року для реалізації запланованих заходів планується направити майже 13 млн. гривень з місцевих бюджетів.

Проте, серед інших питань порядку денного, жваво обговорювались питання готовності закладів до оздоровчого періоду в цілому. Зокрема, акцентувалася увага на необхідності термінового виконання приписів, наданих посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на адресу адміністрації окремих пришкільних таборів Попільнянського, Радомишльського та Хорошівського районів щодо забезпечення закладів питною водою гарантованої якості.