Участь у засіданні обласного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії

Gaydukevich5 червня головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Людмила Гайдукевич взяла участь у засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. На засіданні розглядалися питання щодо готовності оздоровчих закладів до роботи.

В ході засідання основну увагу було зосереджено на питанні фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей. Цього року для реалізації запланованих заходів планується направити майже 13 млн. гривень з місцевих бюджетів.

Проте, серед інших питань порядку денного, жваво обговорювались питання готовності закладів до оздоровчого періоду в цілому. Зокрема, акцентувалася увага на необхідності термінового виконання приписів, наданих посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на адресу адміністрації окремих пришкільних таборів Попільнянського, Радомишльського та Хорошівського районів щодо забезпечення закладів питною водою гарантованої якості.

ТЕМА ДНЯ

  • Організація циклу лекцій, присвячених підвищенню обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
  • Укладення договору з ДП “Держінформресурс” щодо підключення Головного управління до системи електронної взаємодії органів державної виконавчої влади.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031