Участь в засіданні комісії з розгляду тарифів.

DSCN017217 квітня 2018 року в приміщенні адміністрації Пулинської селищної ради Пулинського району Житомирської області  відбулося засідання комісії із  обговорення розрахунків планових тарифів на послуги з централізовано водопостачання та водовідведення для КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради, з метою розгляду пропозицій щодо подальшого встановлення тарифів на засіданні виконавчого комітету.

Розпорядженням голови Пулинської селищної ради від 03 квітня 2018 року за № 18/04-03 «Про створення комісії» визначено склад комісії в особі заступника селищного з питань діяльності виконавчих органів селищної ради – голова комісії; начальника та спеціаліста І категорії відділу  містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради; директора та економіста КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради; завідувача сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області; начальників відділів фінансово – економічного та бухгалтерського обліку і звітності селищної ради; а також депутатів виборчих округів.

Голова Пулинської селищної ради Гаврилюк О.С. розпочав засідання комісії та зазначив основні підстави  перегляду тарифів для КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради.

В ході засідання комісії, завідувачем сектору  контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – Людмилою Козловською було висвітлено перелік питань, які  необхідно врахувати КБП «Пулинський водоканал» при приведенні розрахунків планових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення приведення тарифів рівня економічно обґрунтованих на дотримання норм чинного законодавства, а саме Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою КМУ від 01 червня 2011 року за №869. Зосереджено увагу щодо правильності формування:

üпланових витрат по статтях «Прямі витрати на оплату праці» та «Відрахування на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»;

üрозподілу статей «Загальновиробничі витрати», «Витрати на збут» та «Адміністративні витрати»;

üпланового прибутку, у відповідності до інвестиційної програми ліцензіата,  погодженої в установленому уповноваженими органами порядку.

Під час засідання відбувалося обговорення та надання відповідей напоставлені питання представниками громади.

Загалом, засідання пройшло в діловій обстановці і носило інформаційно – роз’яснювальний характер.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930