Укладено Меморандум про співпрацю

DSCN233115 листопада 2018 року начальник Головного управління Держпродспожив-служби в Житомирській області Олександр Шпита  підписав Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері детінізації зайнятості та доходів населення між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області та Управлінням Держпраці у Житомирській області. Метою укладення Меморандуму є поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці сторін щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобіганню «тіньової» зайнятості та виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушень у сфері трудових відносин.

Зокрема, у зазначеному документі було досягнуто домовленостей щодо :

– здійснення обміну інформацією про порушення роботодавцями вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення;

– спільного проведення інформаційно-роз’яснювальноїх роботи щодо застосування законодавчих норм та положень;

–  залучення спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у роботі комісій, робочих груп, проведення комплексних заходів державного нагляду.

ТЕМА ДНЯ

  • Організація циклу лекцій, присвячених підвищенню обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
  • Укладення договору з ДП “Держінформресурс” щодо підключення Головного управління до системи електронної взаємодії органів державної виконавчої влади.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031