В області триває цикл семінар-нарад з питань безпечного харчування дітей та впровадження в закладах освіти системи НАССР

Так, на виконання Доручення Прем’єр-міністра України  О.Гончарука за результатами селекторної наради з питань безпечності  харчування дітей  у закладах дошкільної та загальної середньої освіти проведено чергову семінар-нараду в Олевському районі. Семінар проведено  спеціалістами Олевського районного управління ГУ ДПСС в  Житомирській області спільно  з представниками  відділів освіти Олевської РДА,  Олевської міської ради, Білокоровицької сільської ради, за участі  фахівців управління праці та соціального захисту Олевської РДА.

До заходу долучились  керівники закладів дошкільної освіти,  медичні  працівники,   персонал харчоблоків та безпосередньо організатори  харчування дітей у навчально-виховних закладах району  (ПП «ПРОДЦЕНТР-ПЛЮС», ФОП Стрюковатий С.Д., ПП Суднач Н.П.).  

На семінарі обговорювалось питання  створення належних умов для організації безпечного та якісного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829