В області триває цикл семінар-нарад з питань безпечного харчування дітей та впровадження в закладах освіти системи НАССР

Так, на виконання Доручення Прем’єр-міністра України  О.Гончарука за результатами селекторної наради з питань безпечності  харчування дітей  у закладах дошкільної та загальної середньої освіти проведено чергову семінар-нараду в Олевському районі. Семінар проведено  спеціалістами Олевського районного управління ГУ ДПСС в  Житомирській області спільно  з представниками  відділів освіти Олевської РДА,  Олевської міської ради, Білокоровицької сільської ради, за участі  фахівців управління праці та соціального захисту Олевської РДА.

До заходу долучились  керівники закладів дошкільної освіти,  медичні  працівники,   персонал харчоблоків та безпосередньо організатори  харчування дітей у навчально-виховних закладах району  (ПП «ПРОДЦЕНТР-ПЛЮС», ФОП Стрюковатий С.Д., ПП Суднач Н.П.).  

На семінарі обговорювалось питання  створення належних умов для організації безпечного та якісного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

ТЕМА ДНЯ

  • Коригування та узгодження з департаментами ОДА проекту обласної програми “Дітям Житомирщини-безпечне та якісне харчування “
    Засідання комісії з розгляду адміністративних справ.
    Аналіз постачальників харчових продуктів та їх реєстрації.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031