Виробнича нарада у режимі відеоконференції

DSCN088212 квітня  в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  відбулась робоча нарада в режимі відео-конференції. До участі у нараді запрошені начальники районних та міського управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області. Нарада орієнтована на обговорення основних напрямків роботи Держпродспоживслужби області у ІІ-му кварталі 2018 року в умовах дії Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження , здоров’я та благополуччя  тварин».

На нараді були висвітлені наступні  питання :

– зміни у законодавстві щодо  подвірного забою ВРХ, ДРХ, свиней та птиці;

– процедура реєстрації потужності оператора ринку та порядок видачі експлуатаційних дозволів;

– основні вимоги до здійснення заходів державного контролю у сфері  безпечності харчових продуктів, дотримання санітарного законодавства тощо.

– необхідність  застосування засобів відеофіксації та уніфікованих форм актів під час здійснення заходів державного контролю;

– налагодження тісної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування .

Окрема увага була приділена питанню організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року (участь спеціалістів Держпродспоживслужби у  комісійних перевірках закладів відпочинку та оздоровлення дітей).

Наприкінці наради тривали обговорення актуальних та проблемних питань.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian