Виробнича нарада в режимі онлайн

Сьогодні в Головному управлінні Деожпродспоживслужби в Житомирській області відбулась в режимі онлайн нарада з керівниками районних (міського) управлінь та начальниками районних державних лікарень ветеринарної медицини з обговоренням низки питань виробничого характеру.

Зокрема, обговорили питання  щодо організації та проведення кампаніїї з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, стан виконання планів протиепізоотичних заходів та моніторингових досліджень у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Окрему увагу було приділено стану готовності закладів освіти Житомирської області до нового навчального 2020-2021 року в умовах карантинних обмежень. Учасники наради обговорили особливості здійснення перевірок закладів освіти на предмет організації та виконання протиепідемічних заходів, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 року. Також було проаналізовано  в розрізі районів стан впровадження системи НАССР на харчоблоках освітніх закладів Житомирської області.

На завершення учасники наради обговорили проблемні питання та шляхи іх вирішення, визначили першочергові завдання.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian