Виявлення порушень фітосанітарних вимог України при ввезенні продукції на територію Житомирської області.

630_360_1453288925-4457Спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні  управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, при інспектуванні транспортних засобів, які надійшли з Білорусії, Угорщини, Китаю, Туреччини, Польщі  виявлено ряд порушень МСФЗ №15 «Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі» , а саме відсутність маркування дерев’яного пакувального матеріалу.  

На ППКР «Виступовичі» фітосанітарними інспекторами оформлено та складено 3 нотифікаційні повідомлення щодо невідповідності та відсутності маркування 31 піддону, вантаж повернуто до країни імпортера.

На митному пості «Житомир-центральний» фітосанітарним  інспектором  оформлено 11 нотифікаційних повідомлень, з яких  10 – щодо невідповідності та відсутності маркування 118 піддонів., які були знищені відповідно до розпорядження інспектора. За порушення фітосанітарних вимог України,  а саме виявлення в соняшнику насіннєвому карантинного організму – насіння Амброзії  Полинолистої, вантаж повернуто до Болгарії, та складено 1 нотифікаційне повідомлення.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian