Визначення першочергових завдань Держпродспоживслужби

Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області проведена чергова виробнича нарада у режимі Skype-зв’язку з обговоренням питань, заслуханих напередодні на селекторній нараді під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького від 22 січня. До участі у нараді долучились керівники районних (міського) управлінь Держпродспоживслужби.

На порядок денний та обговорення учасникам наради винесені наступні питання :

– вжиття заходів з профілактики грипу птиці;

– організація харчування дітей у навчально-виховних закладах області,зокрема, розробка та подальша реалізація місцевих програм у відповідності до затвердженої Регіональної програми «Дітям Житомирщини-безпечне та якісне харчування»;

– аналіз масштабного моніторингу масла солодковершкового, проведеного в рамках медійного проєкту «СТОП фальсифікат»;

За результатами проведеної наради було обговорено та погоджено ряд заходів, спрямованих на забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя з грипу птиці на території області, зокрема, передбачається проведення обстежень всіх птахогосподарств області упродовж першого кварталу поточного року. Крім того, було прийнято рішення посилити державний нагляд за молокопереробними підприємствами області, проводити відбір зразків масла солодковершкового в рамках програми державного моніторингу та Регіональної програми «Дітям Житомирщини-безпечне та якісне харчування».

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829