Впровадження Порядку інформаційного обміну за принципом “єдиного вікна” при здійсненні митного контролю

17 січня 2018 року  в приміщенні  Житомирської митниці ДФС  відбулась нарада , в якій взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  : начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – Кончаківська С.П. та начальник управління фітосанітарної безпеки – Туровський Б.С.

               Так, постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року №878 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року  № 364 «Деякі питання реалізації  принципу «єдиного вікна» під час здійснення  митного,санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» уряд вдосконалив  Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами  та підприємствами  за принципом «єдиного вікна» з використанням електоронних  засобів передачі інформації, у тому числі в частині запровадження  його обов’язкового  застосування з 1 лютого 2018 року.

               Під час наради розглядалися та обговорювалися  методи реалізації Порядку, забезпечення його якісного виконання у повному обсязі.

Крім того , наступного дня  представники  ГУ ДПСС в Житомирській області взяли участь у спільній селекторній нараді Державної фіскальної служби України, де обговорювались проблемні питання  запровадження принципу «єдиного вікна»  під час здійснення державного нагляду  при митному контролі та оформленні.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930