Взаємодія з Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України

DSCN624712 березня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась нарада у форматі робочої зустрічі з представниками Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. До участі у нараді долучились в.о. начальника та  спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області. В ході  зустрічі  між учасниками наради обговорювались механізми ефективної співпраці та взаємодії між відомствами щодо виявлення фактів введення в обіг фальсифікованої продукції, недобросовісної економічної конкуренції та вжиття відповідних заходів реагування.

Крім того, розглядалась  можливість здійснення спільних заходів державного нагляду за суб’єктами господарювання,  господарська діяльність яких пов’язана з введенням в обіг харчової продукції.DSCN6254

За результатами проведеної наради між першим заступником начальника ГУ ДПСС в Житомирській області Ігорем Волківським та заступником голови Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Ларисою Ковальчук було досягнуто певних домовленостей щодо забезпечення взаємообміну інформацією про виявлення ознак порушень вимог законодавства у сферах безпечності харчових продуктів та захисту економічної конкуренції.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031