Взаємодія з Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України

DSCN624712 березня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась нарада у форматі робочої зустрічі з представниками Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. До участі у нараді долучились в.о. начальника та  спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області. В ході  зустрічі  між учасниками наради обговорювались механізми ефективної співпраці та взаємодії між відомствами щодо виявлення фактів введення в обіг фальсифікованої продукції, недобросовісної економічної конкуренції та вжиття відповідних заходів реагування.

Крім того, розглядалась  можливість здійснення спільних заходів державного нагляду за суб’єктами господарювання,  господарська діяльність яких пов’язана з введенням в обіг харчової продукції.DSCN6254

За результатами проведеної наради між першим заступником начальника ГУ ДПСС в Житомирській області Ігорем Волківським та заступником голови Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Ларисою Ковальчук було досягнуто певних домовленостей щодо забезпечення взаємообміну інформацією про виявлення ознак порушень вимог законодавства у сферах безпечності харчових продуктів та захисту економічної конкуренції.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian