З липня 2018 року запрацює Інформаційна система оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.

DSC_18527 червня спеціалісти відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяли участь у зустрічі з представниками Мінекономрозвитку, яка відбулася у місті Києві. Для належного виконання уповноваженими органами функцій з державного ринкового нагляду, ефективності заходів ринкового нагляду, метою яких є недопущення на споживчій ринок України неякісної та небезпечної продукції, з липня 2018 року Держпродспоживслужба переходить на роботу в Інформаційній системі оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик та національній інформаційній системі державного ринкового нагляду.

DSC_1862-1Зараз Держпродспоживслужба в рамках пілотного проекту Мінекономрозвитку у тестовому режимі підключена до Інформаційних систем ринкового нагляду. На зустрічі обговорювалися проблемні питання, які виникають під час тестування інформаційної системи, представники Мінекономрозвитку надавали консультації та практичну допомогу.