За участю спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області було проведено нараду-семінар з аграріями Житомирського району

1522241218_0_autozoom_1000x750 (1)28 березня у  залі Житомирської районної ради проведено нараду-семінар для керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району.

     Під час наради було підведено  підсумки роботи суб’єктів агропромислового комплексу  району за 2017 рік. Розглядались   питання необхідності обов’язкового проходження навчання працівників  АПК  щодо отримання допуску на право поводження з хімічними засобами  рослин (гербіциди, пестициди, фунгіциди та ін.)

    З метою недопущення введення неякісного насіння та насіння, яке містить генетично модифіковані організми в обіг, було надано роз’яснення на що потрібно звертати увагу при закупівлі насіння на посівну під урожай 2018 року. Було проінформовано про методику відбору проб для визначення посівних якостей насіння та проведення аналізування в ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія»

   Також на обговорення виносилось  питання  законодавчих нововведень в системі якості та безпечності харчових продуктів в Україні.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian