Заключна інформація щодо спалаху гострої кишкової інфекції, що виник в с.Гулянка Коростенського району Житомирської області

З 12.09. по 14.09.2017 р. серед працівників ПАТ “Ушицький комбінат будівельних матеріалів”, розташованого в с.Гулянка Коростенського району Житомирської області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції, в ході якого захворіло 6 працівників, які  харчувалися в їдальні комбінату. З метою локалізації та ліквідації спалаху проводився комплекс  протиепідемічних заходів.

Насьогодні  протиепідемічні заходи у вогнищі інфекції  завершені. Всі  хворі після проведеного лікування виписані з лікарні в задовільному стані з заключним діагнозом  : гострий гастроентероколіт середньої важкості , викликаний  citrobakter. Спалах ліквідовано на протязі одного інкубаційного періоду, розповсюдження  захворювання  не відбулося.

В ході розслідування спалаху з’ясовано, що виникненню спалаху сприяли  :

  • порушення поточності виробничих процесів при приготуванні страв ;
  • порушення правил зберігання готової продукції та продовольчої сировини;
  • недотримання правил особистої гігієни працівниками їдальні.

За результатами проведених заходів  спеціалістами ГУ ДПСС в Житомирській області  надано керівництву розпорядження  щодо призупинення  роботи їдальні ПАТ «Ушицький комбінат будівельних матеріалів»  та складено протокол  про  адміністративне правопорушення , який передано до Коростенського міськрайонного суду Житомирської області.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031