Заключна інформація щодо спалаху гострої кишкової інфекції, що виник в с.Гулянка Коростенського району Житомирської області

З 12.09. по 14.09.2017 р. серед працівників ПАТ “Ушицький комбінат будівельних матеріалів”, розташованого в с.Гулянка Коростенського району Житомирської області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції, в ході якого захворіло 6 працівників, які  харчувалися в їдальні комбінату. З метою локалізації та ліквідації спалаху проводився комплекс  протиепідемічних заходів.

Насьогодні  протиепідемічні заходи у вогнищі інфекції  завершені. Всі  хворі після проведеного лікування виписані з лікарні в задовільному стані з заключним діагнозом  : гострий гастроентероколіт середньої важкості , викликаний  citrobakter. Спалах ліквідовано на протязі одного інкубаційного періоду, розповсюдження  захворювання  не відбулося.

В ході розслідування спалаху з’ясовано, що виникненню спалаху сприяли  :

  • порушення поточності виробничих процесів при приготуванні страв ;
  • порушення правил зберігання готової продукції та продовольчої сировини;
  • недотримання правил особистої гігієни працівниками їдальні.

За результатами проведених заходів  спеціалістами ГУ ДПСС в Житомирській області  надано керівництву розпорядження  щодо призупинення  роботи їдальні ПАТ «Ушицький комбінат будівельних матеріалів»  та складено протокол  про  адміністративне правопорушення , який передано до Коростенського міськрайонного суду Житомирської області.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930