Запобігання правопорушень у сфері насінництва!

20180503_165851 (1)Відповідно до річного плану роботи відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, працівниками відділу було проведено заходи консультаційно-роз’яснювального характеру  спрямовані на попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва при здійсненні оптової та роздрібної торгівлі насінням овочевих та баштанних культур суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі насінням  на території Житомирської області.

З метою попередження та запобігання адміністративних правопорушень законодавства України у сфері насінництва, було проведено роз’яснювальну роботу  з 74 суб’єктами, які здійснюють реалізацію насіння овочевих та баштанних культур. Надано консультативну допомогу 148 особам, що здійснюють сезонну, роздрібну  торгівлю насіння овочевих, баштанних, квітково-декоративних та інших культур.

Під час проведення заходів здійснено моніторинг  ринку реалізації насіння овочевих та баштанних культур  на території Житомирської області.

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian