Засідання ДНПК при Житомирській міській раді

17 грудня відбулось  засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирському виконкомі міської ради за участі представників Житомирського міського управління ГУ ДПСС  у Житомирській області.

На обговорення комісії виносились питання зняття карантинних обмежень щодо випадку сказу на території м.Житомира, – комплекс заходів спрямованих на ліквідацію спалаху вжито спеціалістами у повному обсязі. Крім того, розглядалось питання забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя щодо африканської чуми свиней на території міста, затверджено план-заходів щодо недопущення АЧС та оперативний план дій при підозрі виникнення захворюванняє

В ході засідання комісії обговорювалось проблемне питання, пов’язане з дикими  тваринами (лисиці, козулі, кабани), які заходять на територію міста, що безпосередньо межує з лісовими масивами, річками тощо. Так, останнім часом надходили звернення мешканців міста (район Хінчанка) до управління ДСНС та спеціалістів напрямку ветеринарної медицини щодо зазначеної вище проблематики. Учасники засідання розглянули пропозицію створення підрозділу реагування на такі події, за результатами засідання ДНПК було прийнято та затверджено відповідні рішення.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031