Засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

16 серпня в приміщенні прес-центру Житомирської облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. В засіданні штабу прийняла участь головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Декржпродспоживслужби у Житомирській області Гайдукевич Л.В.

На порядок денний було винесено питання про результати комісійного обстеження  дитячих оздоровчих закладів в  Житомирській області та поза її межами. Перевіркою  було охоплено: дитячий оздоровчий заклад «Супутник» КП «Реклама», сезонний дитячий оздоровчий заклад «Лісовий берег», дитячий оздоровчий заклад «Лісова казка», дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Дзвіночок» при ЖОЛСЦРЗ «Дениші», КП дитячий оздоровчий заклад «Чайка», комунальний дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради, комунальне підприємство оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай» Бердичівської районної ради.    В  результаті  комісійного обстеження  в переважній більшості в дитячих оздоровчих закладах Житомирської області порушень щодо дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічних режимів, організації та якості харчування, медичного забезпечення дітей не виявлено. Поряд з тим мають місце недоліки, які потребують усунення: проведення часткових поточних ремонтів у житлових кімнатах, заміна меблів та м¢якого інвентаря, ремонт санітарно-технічних приладів у сан.вузлах.

DSC_1027Окрім того на засіданні було розглянуто питання щодо виконання адміністрацією оздоровчого дитячо-юнацького закладу  «Березовий гай» Бердичівської районної ради припису Держпродспоживслужби в Житомирській області від 19.07.2016 року. Станом на 10.08.2016р. більша частина наданих пропозицій  припису лишилась не виконана. В своєму виступі спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області наголосила на необхідності посилення контролю з боку адміністрації закладу за дотриманням вимог санітарного законодавства в ході функціонування оздоровчого табору з метою недопущення епідускладнень серед дітей та персоналу.

 

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    EnglishUkrainian