Засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Нарада Шпита 2 15 вересня 2016 року в приміщенні прес-центру Житомирської облдержадміністрації відбулося засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням заступника голови обласної ради  Ширми В.В. На засіданні були присутні начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  Грабар О.О., заступник начальника управління культури ОДА Дзядевич С.М., начальник управління сім’ї, молоді та спорту  Гресь С.М.     В засіданні прийняли участь  в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О. та завідувач сектору правового забезпечення  Малець А.В.Усіх учасників засідання ознайомили із основними напрямками роботи обласної МКМР з правової освіти населення. В ході засідання відбулося  затвердження плану роботи  на II півріччя 2016 року.

Діяльність МКМР має бути спрямована на підвищення ефективності діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, навчальних закладів та закладів культури, наукових установ,видавництв та ЗМІ.

Крім цього,  було вирішено провести з 3 по 10 жовтня обласний тиждень правових знань, приурочений до 15-ої річниці прийняття Національної програми правової освіти населення.Нарада Шпита

Основні напрями правоосвітньої та правовиховної  діяльності  ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області :

  • Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи , надання консультативної допомоги .
  • Забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації на офіційному веб-сайті  управління.
  • Проведення зустрічей, семінарів, конференцій та інших заходів з питань популяризації правових знань.
  • Співпраця з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для підвищення ефективності поширення правових знань  серед населення.

 Наступне засідання МКМР відбудеться 27 жовтня.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада з питань забезпечення безпечним та якісним харчуванням дітей, які проживають на територіях, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС;
  • Засідання робочої групи за участі департаментів фінансів, агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації з питань погодження проекту Регіональної програми “Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування”.
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031