Зустріч з представниками Програми «U-LEAD with Europe»

29_03_29_000128 березня у рамках  триденного оціночного візиту до України м.Житомир відвідали представники Програми «U-LEAD with Europe»: керівник відділу секторальних реформ Аня Фішер і радниця з питань громадського здоров’я Альона Рижкова та експерт у сфері громадського здоров’я Елке Якубовські. Мета їх візиту – визначити основні проблеми та потреби виконавців реформи на регіональному рівні, окреслити нові можливості для співпраці та необхідний потенціал для реалізації завдань, які мають виконувати реформовані регіональні системи громадського здоров’я.

У ході візиту представники Програми мали можливість поспілкуватись у форматі відкритого діалогу з фахівцями Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, обласного медичного центру з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання, ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» та та обласного центру громадського здоров’я. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у заході долучилась начальник управління  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Кончаківська. Учасники зустрічі обговорили очікування від змін за результатами реформування, механізми налагодження співпраці з національним центром громадського здоров’я, координацію просвітницької діяльності та промоції здорового способу життя, питання підготовки кадрового потенціалу тощо. Експерти Програми надали практичні рекомендації з формування та реалізації ефективної діяльності системи громадського здоров’я, зокрема, щодо широкого використання цифрових технологій.

ТЕМА ДНЯ

  • Робоча нарада щодо планування лабораторно-інструментальних досліджень на 2020 рік;
  • Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, що здійснюють контрольно-наглядові функції, присвячена аналізу внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до Інтегрованої автоматизованої системи.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031