Зустріч з представниками Програми «U-LEAD with Europe»

29_03_29_000128 березня у рамках  триденного оціночного візиту до України м.Житомир відвідали представники Програми «U-LEAD with Europe»: керівник відділу секторальних реформ Аня Фішер і радниця з питань громадського здоров’я Альона Рижкова та експерт у сфері громадського здоров’я Елке Якубовські. Мета їх візиту – визначити основні проблеми та потреби виконавців реформи на регіональному рівні, окреслити нові можливості для співпраці та необхідний потенціал для реалізації завдань, які мають виконувати реформовані регіональні системи громадського здоров’я.

У ході візиту представники Програми мали можливість поспілкуватись у форматі відкритого діалогу з фахівцями Житомирського обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, обласного медичного центру з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання, ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» та та обласного центру громадського здоров’я. Від Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до участі у заході долучилась начальник управління  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Кончаківська. Учасники зустрічі обговорили очікування від змін за результатами реформування, механізми налагодження співпраці з національним центром громадського здоров’я, координацію просвітницької діяльності та промоції здорового способу життя, питання підготовки кадрового потенціалу тощо. Експерти Програми надали практичні рекомендації з формування та реалізації ефективної діяльності системи громадського здоров’я, зокрема, щодо широкого використання цифрових технологій.

ТЕМА ДНЯ

  • Співбесіда з керівниками лікарень ветмедицини з питань
    оптимізації мережі.
  • Організація проведення протиепізоотичних заходів по локалізації та ліквідації вогнища АЧС в Радомишльському районі.
  • Узгодження та підписання Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти з представниками управління освіти і науки, департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930