Благоустрій місць видалення твердих побутових відходів Ружинської громади.

Окрім заходів, спрямованих на збереження епізоотичного та  фітосанітарного благополуччя на території Ружинської громади, спеціалісти Ружинського управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснюють заходи, які сприяють забезпеченню  санітарно-епідемічного благополуччя, також. Крім того, що спеціалісти щодня долучаються до моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень, – також долучаються до заходів щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

            Так, відповідно розпорядження селищного голови Ружинської селищної ради №250 від 09 квітня 2021 року «Про створення створення тимчасової робочої групи для здійснення обстеження місць видалення твердих побутових відходів» спеціалісти Ружинського управління ГУ ДПСС в Житомирсткій області прийняли участь в комісійному обстеженні даних об’єктів. Всього на території Ружинської селищної ради  таких місць налічується 22.

            Спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ружинського управління ГУ ДПСС в Житомирській області надано ряд рекомендацій щодо благоустрою зазначених місць та внесено пропозиції по створенню підприємства по сортуванню твердих побутових відходів на території Ружинської селищної ради.