В м.Житомирі тривають комісійні обстеження дитячих дошкільних закладів

          В м.Житомирі за участі спеціалістів Держпродспоживслужби наразі проводяться комісійні обстеження дитячих дошкільних закладів на предмет їх готовності до роботи в новому навчальному 2021-2022 році. Під час здійснення перевірок дитячих дошкільних закладів у першу чергу увага  спеціалістів міського управління ГУ  ДПСС в Житомирській області зверталась на створення належних санітарно-гігієнічних  умов для перебування та виховання дітей , організацію безпечного харчування з дотриманням натуральних добових норм та стан забезпечення медичного обслуговування. Водночас спеціалісти Держпродспоживслужби особливу увагу приділяють питанням стану організації протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби у відповідності з постановою головного державного санітарного лікаря України №8 від 25.08.2021р.

           Загалом за результатами проведених упродовж 3-х днів комісійних перевірок дитячих дошкільних закладів , – грубих порушень у сфері санітарного законодавства не виявлено. У випадках встановлення несуттєвих недоліків, спеціалістами міського управління ГУ  ДПСС в Житомирській області було надано рекомендації для адміністрації закладів щодо їх усунення.

           Крім того, з працівниками та керівництвом закладів проведено відповідну роз’яснювальну роботу  та наголошено на неухильному виконанні вимог постанови ГДСЛ  №8 від 25.08.2021р.