В Олевському та Черняхівському районах з освітянами обговорили питання покращення харчування дітей та ознайомили зі змінами санітарного законодавства

В Житомирській області триває співпраця  спеціалістів Держпродспоживслужби з освітянами в частині обговорення низки актуальних питань щодо забезпечення належного та безпечного освітнього середовища та покращення стану харчування дітей.

Так, нещодавно в рамках робочих  нарад за участі начальників відділів освіти, молоді та спорту об’єднаних територіальних громад відбулось обговорення зазначених вище питань з керівниками закладів освіти Черняхівської  та Олевської громад.

До безпосередньої  участі  у нарадах долучились представники  Олевського та Черняхівського районних  управлінь  ГУ ДПСС в Житомирській області, які надали детальні роз’яснення вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та обговорили питання впровадження системи НАССР на харчоблоках  шкіл та дошкільних навчальних закладів. Зокрема, в Олевському районі відбулась предметна розмова з постачальниками продуктів харчування до харчоблоків ДНЗ з обговоренням актуальних питань та певної проблематики.