Держпродспоживслужба долучається до кампанії з вакцинації від COVID-19

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  та його структурних підрозділів активно долучаються до кампанії з вакцинації від COVID-19.   Вакцинація –   найкращий метод профілактики захворювання та попередження його важких ускладнень, тому працівники управління  власним прикладом  доводять важливість та необхідність проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби СOVID-19.

На сьогодні вже щеплено понад 40 співробітників ГУ ДПСС в Житомирській області, в.ч. працівники Житомирського міського та районного управлінь. Щеплення проводиться вакциною  AstraZeneca (Covishield).

Довідково : Вакцина AstraZeneca (Covishield) — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. 

Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС.

У вакцині AstraZeneca використовується безпечний для людини вірус, який переносить елементи вірусу SARSCoV-2. Так вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.

Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 4-12 тижнів. 

Детальну інформацію про вакцинацію від СOVID-19 можна отримати на інформаційному порталі Міністерства охорони здоров’я за посиланням https://vaccination.covid19.gov.ua/