Держпродспоживслужба залучена до роботи міжвідомчих робочих груп з протидії нелегальному обігу пального

Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області  у ході онлайн-наради з керівниками районних (міського) управлінь  обговорили питання запобігання нелегальному обігу  та роздрібної торгівлі пальним в Україні. Зокрема, йшлося про залучення спеціалістів Держпродспоживслужби до роботи міжвідомчих робочих груп, до складу яких увійдуть також представники правоохоронних органів, ДФС, ДСНС, Держпраці та інш.

Крім того, було проведено аналіз оперативних даних щодо посиленої роботи спеціалістів Держпродспоживслужби в частині контролю за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів, встановлених для регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Так, протягом періоду 3-го локдауну спеціалістами ГУ здійснено 3797 перевірок, порушення протиепідемічних вимог реєструвалися при 686 перевірках , що складає 18%  (майже кожен п’ятий об’єкт). За результатами проведеної роботи вжиті відповідні міри адміністративного впливу до відповідальних осіб : складено 301 протокол про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП , 51 –  за ст.443 КУпАП та  5 протоколів для застосування фінансових санкцій за ст.46 ЗУ «Про забезпечення санепідблагополуччя населення».

Окрему увагу приділено питанню налагодження належної комунікації взаємодії з представниками відділів освіти територіальних громад Житомирщини з метою покращення та реформування стану харчування дітей в освітніх закладах області. Фахівці управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства висловили готовність надавати будь-яку консультативну допомогу у вирішенні спірних питань.

На завершення наради учасники обговорили питання благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів Житомирської області.