Держпродспоживслужба продовжує посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

Про посилення  державного нагляду з боку Держпродспоживслужби за організацією та дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень йшлося сьогодні під час чергової онлайн-наради під головуванням Владислави Магалецької.

Про епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19 та вжиті заходи з недопущення стрімкого її поширення доповіли керівники територіальних органів Держпродспоживслужби, чиї підконтрольні території віднесені до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 Олександр Шпита у ході своєї доповіді зазначив, що починаючи від 3 березня 2021 року у зв’язку з завищеними  індикаторними показниками (коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізації та завантаженість ліжок) Житомирська область перебуває у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Спеціалістами ГУ ДПСС в Житомирській області проводиться інтенсивна робота щодо контролю за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів на об’єктах нагляду. Так, на сьогодні  вже здійснено 9109 моніторингових перевірок, на кожному 6-му з перевірених об’єктів виявлено порушення протиепідемічних вимог (що складає 15% від загального числа перевірок). Держпродспоживслужбою вжито відповідні заходи реагування: складено 707 протоколів на відповідальних осіб про адмін.правопорушення, підготовлено та надіслано 176 приписів та 621 попередження про усунення виявлених недоліків. Про результати проведеної роботи поінформовано органи місцевої влади – надіслано 241 інформаційний лист, та правоохоронні органи – 84 інформування.

Наразі посилена робота у зазначеному напрямку продовжуватиметься, як зазначила наприкінці наради Владислава Магалецька,- першочергово це стосується регіонів, де спостерігається високий рівень госпіталізації : Хмельницької, Вінницької, Миколаївської та Житомирської областей.