Епідситуація в Житомирській області за І півріччя 2021 року

За 6 місяців 2021 року в області зареєстровано 1 спалах гострої кишкової інфекції, внаслідок якого постраждало 9 дітей до 17 років. За аналогічний період минулого року спалахів не реєструвалось. Спалах ГКІ пов’язаний з об’єктом підвищеного епідемічного ризику: постраждали учні спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20 м.Житомира. Спеціалісти ГУ ДПСС в Житомирській області взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічного розслідування спалаху. За підсумками епідрозслідування основною причиною спалаху послужило: порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в школі, не дотримання правил особистої гігієни працівниками харчоблоку та учнями, умов миття та дезінфекції столового посуду та обідніх столів. Збудники, що викликали захворювання: Rotavirus та Citrobacter freundii, які були виявлені у 2 хворих. Джерело інфекції – не встановлено, фактор передачі – ймовірно руки персоналу харчоблоку, учнів та столовий посуд – 50% позитивних змивів на БГКП та патогенний стафілокок. Директору школи та ФОП Лук’янчук Л.Є., що здійснює харчування в школі, надано розпорядження про усунення порушень вимог чинного законодавства та розпорядження головного державного ветеринарного інспектора області №2 про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів на потужності ФОП Лук’янчук Л.Є.; складені протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП на директора школи, медичного працівника закладу та ФОП Лук’янчук Л.Є. За результатами розгляду справ на відповідальних осіб, винних у виникненні спалаху, винесено 3 постанови про накладення штрафу розміром по 425 гривень на кожного.

Окрім того, в І півріччі поточного року по області зареєстровано 4 побутових випадки ботулізму, внаслідок яких постраждало 5 осіб, в т.ч. 1 дитина до 17 років (Новоград-Волинський, Овруцький та Олевський райони), в минулому році був зареєстрований 1 випадок. Причинами отруєння стали продукти домашнього виготовлення: кабачки консервовані, м’ясна тушонка та риба в’ялена.

Отруєнь грибами в поточному році не реєструвалось, за аналогічний період минулого року було зареєстровано 2 випадки з 2-ма постраждалими. Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні випадків ботулізму.