За участю спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на 15,9 млн.грн. попереджено обрахування споживачів міста Новоград – Волинський при формуванні тарифів на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області прийняли участь у складі засідання робочої групи з опрацювання матеріалів розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунального підприємства Новоград – Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» (далі – КП НВМР ВУВКГ).

 За результатами опрацювання розрахункових матеріалів, ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області для складу робочої групи було надано пропозиції для розгляду, опрацювання та врахування питань, при встановленні тарифів, а саме щодо правильності формування запланованих витрат підприємства на придбання електроенергії, амортизаційних відрахувань та планового прибутку.

Разом з тим, слід зазначити що на офіційному веб-сайті КП НВМР ВУВКГ https://vodokanal.04141.com.ua/news/152747  станом на 09.12.2020р. було опубліковано повідомлення про намір зміни тарифів на

централізоване  водопостачання до рівня  23,20грн. за куб.м з ПДВ

централізоване  водовідведення до рівня  32,26грн. за куб.м з ПДВ

На сьогодні рішенням виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради №77 від 17.03.2021 року, з урахуванням пропозицій ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області встановлено тарифи на рівні:

централізоване водопостачання  – 18,43 грн/ куб.м з ПДВ;

централізоване  водовідведення – 24,33 грн/ куб.м з ПДВ.

Як наслідок, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області попереджено обрахування споживачів на суму 15,9млн.грн. в розрахунку на рік, тим самим було зменшено економічно необґрунтовані витрат в структурі собівартості послуг.

Слід зазначити, що спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжують роботу щодо запобігання порушень у сфері ціноутворення, забезпечення встановлення економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги зокрема.