Майже півтисячі моніторингових перевірок дотримання карантинних обмежень проведено на Житомирщині минулого тижня, порушення – на кожному 7-му об’єкті нагляду.

В Житомирській  області наразі тривають моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Так, упродовж минулого тижня (09 серпня- 15 серпня)  спеціалістами  територіальних структурних підрозділів Головного  Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 499 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом на минулому тижні перевірено 134 об’єкти продовольчої торгівлі,  68 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 27 закладів громадського харчування, 9 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 130 об’єктів, серед яких агропродовольчі ринки, аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Також в рамках контролю за станом готовності закладів освіти до нового навчального року, перевірками охоплено 60 закладів дошкільної освіти та 71 заклад  загальної середньої освіти.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 7-му об’єкті нагляду, що становить 14,8 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень зафіксовано у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 28 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 53  приписи з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 7 інформаційних листів до органів місцевої влади та 1 лист до правоохоронних органів.

Попри встановлений в області «зелений» рівень епідемічної небезпеки, контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.