Мобільною групою Лугинського району здійснено 43 моніторингових перевірки

 Спеціалісти Лугинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області у складі мобільних груп продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

          Упродовж минулого тижня проведено 43 моніторингові перевірки об’єктів продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, в закладах дошкільної освіти та в закладах загальної середньої освіти Лугинського району.

           У зв’язку з виявленими порушеннями вимог протиепідемічного режиму складено 4 адміністративні протоколи за ст. 42 КУпАП та 2 протоколи за ст. 44-3 ч.2 КУпАП. Крім того, направлено 5 приписів з пропозиціями про усунення недоліків  та 2 інформаційні листи  попереджувального характеру.

          Зокрема, у ході перевірок спеціалістами Лугинського управління ГУ ДПСС в Житомирській області   активно проводиться роз’яснювальна робота як серед персоналу об’єктів нагляду так і серед населення щодо неухильного дотримання базових протиепідемічних заходів, які мінімізують ризики інфікування COVID-19 та запобігають його стрімкому поширенню.