Моніторинг облаштування пунктів пропуску на державному кордоні України і обладнання прикордонних пунктів карантину рослин

16.06.2021 року керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита разом з керівниками окремих структурних підрозділів  на виконання Доручення заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрія Лордкіпанідзе  здійснив моніторинг облаштування  пунктів пропуску на державному кордоні України і обладнання прикордонних пунктів карантину рослин, а саме: пункту пропуску “Вільча-Олександрівка” в Київській області, “Виступовичі-Нова Рудня”, “Майдан Копищанський” та “Виступовичі-Словечно пункт контролю на ст. Овруч” Житомирської області.   Моніторингові перевірки проводили з метою  з’ясування та оцінки стану  облаштування пунктів фітосанітарного контролю засобами та приміщеннями для проведення інспектування транспортних засобів і об’єктів регулювання, відбору зразків, проведення фітосанітарної експертизи (аналізів) та фумігації; засобами зв’язку, включаючи Інтернет. Крім того, перевірялась наявність спеціально відведених та обладнаних відповідно до законодавства  місць для знищення об’єктів регулювання, заражених регульованими шкідливими організмами.

Загалом за результатами проведеної перевірки стан облаштування пунктів пропуску було визначено як задовільний, мали місце несуттєві недоліки, які будуть усунені найближчим часом шляхом збільшення інтернет-трафіку.