На Житомирщині за період перебування у «червоній» зоні здійснено 14425 перевірок дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів

Доволі значний обсяг роботи проведено спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та його структурних підрозділів щодо здійснення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для регіонів, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. За ініціативи Головного управління щоденно в області функціонує до 50 мобільних груп, до роботи у складі яких залучено понад 80 спеціалістів Держпродспоживслужби. Перевірки дотримання протиепідемічних заходів проводилися щоденно, включаючи вихідні та святкові дні, а також у вечірній та нічний час.

Так, починаючи з 03 березня до 4 травня 2021 року, допоки Житомирщина знаходилась у «червоній зоні», спеціалістами Держпродспоживслужби здійснено 14425 перевірок. Зокрема, перевірками охоплено 5462 об’єкти продовольчої  та 4557 непродовольчої торгівлі, 1880 закладів громадського харчування, 125 дошкільних навчальних та 165 закладів загальної середньої освіти, здійснено 969 перевірок агропродовольчих ринків.  Перевірено 838 об’єктів, серед яких аптеки, торгівельно-розважальні центри, спортивні заклади та об’єкти водозабезпечення. Фахівці Держпродспоживслужби залучались до комісійних обстежень громадського транспорту: перевірками охоплено 316 одиниць.

Необхідно відмітити, що 80%  всіх перевірок були проведені разом з представниками  ГУ Національної поліції в Житомирській області, що свідчить про належний рівень комунікації Держпродспоживслужби з правоохоронними органами.

Порушення протиепідемічних вимог реєструвалося  у ході  2208 перевірок, що складає 15,3% ( майже кожен шостий об’єкт). Найбільший відсоток порушень протиепідемічного режиму було зафіксовано на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, на  агропродовольчих ринках тощо. Найпоширеніші з них : недотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутність засобів індивідуального захисту у працюючого персоналу та порушення дезінфекційного режиму.

До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування: надано 293  приписи (пропозицій), надіслано 1026 листів попереджувального характеру, складено 138  протоколів за  ст.44-3 КУпАП та 922 за ст..42 КУпАП,  у  353-х  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади та у 103-х випадках поінформовано органи Національної поліції.

Наразі Житомирщина, відповідно до прийнятого відучора  Урядом рішення, -віднесена до регіонів з жовтим рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, карантинні обмеження в області  дещо послаблені, але в рамках протидії пандемії контроль за дотриманням необхідних протиепідемічних заходів  з боку Держпродспоживслужби триватиме, оскільки загальнонаціональний карантин продовжено до 30 червня 2021 року.