На Житомирщині обговорили питання підготовки до проведення кампанії з оздоровлення дітей влітку

Про першочергові заходи з підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до літнього оздоровчого сезону йшлося сьогодні у ході засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань за участі керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександра Шпити .

 Складна епідемічна ситуація  щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію минулоріч не дозволила провести кампанію з оздоровлення та відпочинку дітей, – не кращою є ситуація і на сьогодні (наразі в Житомирській області встановлено «червоний рівень» епідемічної небезпеки поширення COVID-19), що ставить під питання доцільність проведення оздоровчої кампанії і в поточному році. В той же час, в разі сприятливої епідемічної ситуації та прийняття рішення щодо проведення оздоровчого сезону необхідно вжити вичерпних заходів  з підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до літнього оздоровчого сезону та організації належних умов безпечного перебування та харчування дітей у зазначених закладах. Як свідчить аналіз результатів проведених обстежень оздоровчих закладів упродовж останніх років,- практично в кожному другому закладі фіксувалися порушення вимог санітарного законодавства  як при підготовці, так і в ході їх функціонування.У підготовчий період порушення вимог санітарного законодавства стосувались санітарно- та матеріально-технічного забезпечення закладів та їх харчоблоків, а саме: незавершеність робіт у проведенні поточних ремонтів приміщень, благоустрою території, ремонту твердого інвентарю, не погодження перспективних меню, невідповідності питної води гігієнічним нормативам за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

 В ході функціонування закладів фіксувались порушення щодо дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів на харчоблоках, порушення поточності виробничих процесів, порушення технології приготування готових страв, що підтверджено лабораторними дослідженнями якості готових страв та змивів з обладнання, інвентарю та посуду, недотримання погоджених Держпродспоживслужбою перспективних двотижневих меню.

 Зокрема, у разі прийняття рішення щодо проведення оздоровчого сезону влітку 2021 року, спеціалісти Держпродспоживслужби готові проводити обстеження даних закладів ( в т.ч. у складі комісій) з наданням відповідних пропозицій та рекомендацій і надавати консультативну допомогу з питань дотримання вимог чинного законодавства як  у ході підготовки так і організації оздоровлення та відпочинку дітей.

За результатами засідання обласного штабу було прийнято низку відповідних рішень щодо вжиття першочергових заходів, спрямованих на підготовку закладів оздоровлення та відпочинку дітей до оздоровчої кампанії влітку 2021 року.