На Житомирщині у березні здійснили 3797 перевірок дотримання протиепідемічних заходів та карантинних обмежень «червоної» зони

Спеціалістами  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  у березні проведено 3797 моніторингових перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Зокрема, більшість перевірок проведена спільно з представниками правоохоронних органів – 84%.

Загалом перевірено 1401  об’єкт продовольчої торгівлі,  1355 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 328 закладів громадського харчування, 138 перукарень (салонів краси). Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність 171 об’єкта, серед яких  аптеки, розважальні заклади та об’єкти водозабезпечення. Здійснено 238 перевірок агропродовольчих ринків області та обстежено 82 одиниці громадського транспорту.Також моніторинговими перевірками охоплено 27 закладів дошкільної та 35 загальної середньої освіти.

Порушення вимог протиепідемічного режиму фіксувалися на кожному 6-му об’єкті нагляду, що становить 18 % від загальної кількості. Як і раніше найбільше порушень фіксувалося у закладах продовольчої торгівлі. В зв’язку з виявленими порушеннями спеціалістами Держпродспоживслужби було вжито відповідні заходи реагування: складено 357 протоколів про адмін.правопорушення на відповідальних осіб, надано 276  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 133 інформаційних листи до органів місцевої влади та 46 листів до правоохоронних органів.

Наразі Житомирська область за індикаторнимми показниками  віднесена до територій з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, тому посилений контроль за дотриманням суб’єктами господарювання  протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби продовжується.