На контролі Держпродспоживслужби проведення кампанії з оздоровлення дітей та дотримання протиепідемічних заходів з запобігання поширенню COVID-19.

Про хід літньої оздоровчої кампанії та заходи державного нагляду за організацією та проведенням  відпочинку дітей йшлося під час чергової онлайн-наради під головуванням Владислави Магалецької з керівниками територіальних управлінь Держпродспоживслужби. Зокрема, це питання серед інших щодо готовності органів центральної влади до літнього сезону, обговорюватиметься на плановому засіданні державної комісії з питань ТЕБ та НС. Задля запобігання виникнення випадків харчових отруєнь та інфекційних захворювань в літній період учасникам наради рекомендовано посилити  нагляд  у тому числі за об’єктами торгівлі, громадського харчування, закладами відпочинку курортних зон та туризму. Заступник Голови Ольга Шевченко акцентувала увагу на необхідності посиленого контролю якості питної води. Крім того,  Держпродспоживслужба продовжує контролювати дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

На завершення наради обговорили питання  введення в дослідну експлуатацію інформаційних автоматизованих систем PHIS та  LIMS, відповідно до затвердженого плану в Житомирській області запуск систем успішно стартував 7 червня в ГУ ДПСС в Житомирській області та ДУ «Житомирська обласна фіто санітарна лабораторія».