На Лугинщині спеціалісти Держпродспоживслужби з освітянами обговорили питання безпечного харчування та належних умов перебування дітей у навчальних закладах громади

Наразі в Житомирській області триває підготовка закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року, спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області активно долучаються до перевірок (у т.ч. комісійних) стану готовності освітніх закладів Житомирщини. Так, в рамках сприяння заходам, спрямованим на покращення та реформування системи шкільного харчування 13.08.2021 р. за участі спеціалістів Лугинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулося засідання наради з керівниками закладів освіти Лугинської селищної ради.

   У ході наради обговорювались наступні питання:

  •  організація якісного та безпечного харчування в закладах освіти у 2021/2022 навчальному році;
  •  впровадження системи HACCP на харчоблоках освітніх закладів.
  • створення належних умов та безпечного освітнього простору у відповідності з вимогами Санітарного регламенту  для закладів загальної середньої освіти.

Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, спеціалістами Держпродспоживслужби було надано низку рекомендацій та роз’яснень з питань зазначених вище.