Обговорення питань безпечного проведення Великодніх свят у регіонах

Сьогодні керівник Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області Олександр Шпита взяв участь у черговій нараді, яка відбулась в онлайн-режимі під головуванням Владислави Магалецької. Зокрема, цього разу йшлося про результати зустрічі представників Держпродспоживслужби та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 21 квітня 2021 року, де було досягнуто певних домовленостей щодо безпечного проведення Великодніх свят з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів та діючих карантинних обмежень  у регіонах  відповідно до рівнів епідемічної небезпеки. Серед запропонованих заходів, які обговорювалися під час зустрічі – проведення святкових богослужінь на вулиці, організація відеотрансляцій, забезпечення дотримання маскового режиму та фізичної дистанції між людьми 1,5-2 метри.

Беручи до уваги ускладнену ситуацію із захворюваності на гостре респіраторне захворювання СOVID-19, в рамках проведення Всесвітнього тижня імунізації, – також обговорили питання вакцинації, зокрема, співробітників територіальних органів Держпродспоживслужби. Як зазначила Владислава Магалецька,- на сьогодні вакцинація це єдиний шлях подолання пандемії та можливість  власного убезпечення. Так, було наголошено на необхідності формування списків та подання відповідних заявок до Держпродспоживслужби.

Серед інших питань виробничого характеру обговорили також форми міжнародних сертифікатів для вантажів,що експортуються до країн Євросоюзу. Крім того, на завершення було наголошено на необхідності вжиття вичерпних заходів щодо зменшення надходжень нотифікаційних повідомлень до територіальних органів Держпродспоживслужби.